Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Vita Cadillacen", signerad, numrerad och daterad Johan Erik Franzén 1978, litografi, bladmått 69x97 cm
485523
2017-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här