Prärievagn och djurs
Closed
2017-09-18
485524
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
PRÄRIEVAGN, DJUR, mm, 1950-tal, bl.a Elastolin, hästdragen prärievagn med kusk, 11 dlur, 4 figurer
Skador