Prärievagn och djurs

Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs
Prärievagn och djurs

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

PRÄRIEVAGN, DJUR, mm, 1950-tal, bl.a Elastolin, hästdragen prärievagn med kusk, 11 dlur, 4 figurer

Kuntoraportti

Skador

485524

Päivämäärä:

2017-09-18