Prärievagn och djurs
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
PRÄRIEVAGN, DJUR, mm, 1950-tal, bl.a Elastolin, hästdragen prärievagn med kusk, 11 dlur, 4 figurer
Kuntoraportti
Skador
485524
Päivämäärä:
2017-09-18