Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MODELLFORDON, 1950-tal, 10 st, Dinky Toys och Tekno, bl.a Dinky Volkswagen "Bubbla", Bedford lastbil, Foden lastbil, bulldozer, mm
Skador, delar saknas
485525
2017-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här