Clubfåtöljer sk. Chesterfield skinn

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1920-tal, sk. Chesterfield, brunt skinn, djuphäftade, ben i betsad ek, sitthöjd 42 cm

Skador och lagningar samt fläckar

485528

2017-09-17