Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 100 SEK

3 000 SEK

BYRÅ, omkring 1970-tal, engelsk stil, skylt- och etikettmärkt NK 10337, betsat lövträ, 5-lådig, beslag i mässing, höjd ca 105, 70x46 cm

Bruksslitage

485531

2017-09-18