Klubbat för:
1 100 SEK
3 000 SEK
BYRÅ, omkring 1970-tal, engelsk stil, skylt- och etikettmärkt NK 10337, betsat lövträ, 5-lådig, beslag i mässing, höjd ca 105, 70x46 cm
Bruksslitage
485531
2017-09-18