Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
MONOGRAMISTEN CK (1900-tal), möjligen Carl Krawe, utsikt från Söder Mälarstrand mot Riddarholmen, monogramsignerad, akvarellerad blyerts, dagermått ca 33 x 23,5 cm
485533
2017-09-18