Monogramisten CK blandteknik

Monogramisten CK blandteknik
Monogramisten CK blandteknik
Monogramisten CK blandteknik
Monogramisten CK blandteknik

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

MONOGRAMISTEN CK (1900-tal), möjligen Carl Krawe, utsikt från Söder Mälarstrand mot Riddarholmen, monogramsignerad, akvarellerad blyerts, dagermått ca 33 x 23,5 cm

485533

2017-09-18