Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKULPTUR, 1800/1900-tal, i form av liggande rådjur, skulpterat och bemålat trä, med horn, längd 110, höjd 79 cm
Horn och öron med lagningar, spricka
485534
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här