Skulptur trä

Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä
Skulptur trä

Klubbat för:

4 400 SEK

6 000 SEK

SKULPTUR, 1800/1900-tal, i form av liggande rådjur, skulpterat och bemålat trä, med horn, längd 110, höjd 79 cm

Horn och öron med lagningar, spricka

485534

2017-09-17