Med signerade linoleumsnitt av S. Ehrén
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASBJÖRNSEN, (P. CHR.) - MOE, (L.), o.a. Brudprovaren. Erotiska folksagor från Norge. Urval och inledning Oddbjørg Høgseth. Svenskt förord B. af Klintberg. Stockholm 1978.
Folio. 18 signerade linoleumsnitt S. Ehrén. Numrerad 115/360
Ej genomgången
485537
2017-09-18