Bord fransk kolonial stil

Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil
Bord fransk kolonial stil

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1800-tal, fransk kolonial stil, betsat trä, höjd 70, 160x59 cm

Åldersrelaterade skador, fotavslutningar med fuktskador

485539

2017-09-17