Gun Rodenius

Gun Rodenius
Gun Rodenius

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUN RODENIUS (född 1942): Kompositioner med ansikten, 2 st, signerade samt numrerade 5/7 resp. 5/8, seriegrafier, ca 45x45 cm

485542

2017-09-18