Stolar Biedermeier valnöt

Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt
Stolar Biedermeier valnöt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, valnöt, 1800-tal, Biedermeier, genombruten ryggbricka, svängda ben, randig klädsel, sitthöjd ca 49 cm

Lagningar

485546

2017-09-18