Skåp Kina
2017-09-18
485551
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, två lådor samt skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av pion, bemålat i rött, höjd ca 80, 101x43 cm
Sprickor, slitage