Soffa i skulpterad teak

Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak
Soffa i skulpterad teak

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, fransk kolonialstil, 1900-tal, massiv teak, delvis skulpterad, sitthöjd 45, längd 186 cm

Slitage och färgfläckar

485553

2017-09-17