Däcksstolar 1950-tal

Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal
Däcksstolar 1950-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DÄCKSSTOLAR, 10 st, 1950-tal, massiv teak, sits och rygg i tyg, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage och senare tyg

485564

2017-09-17