Björn Borg Sport och affischkonst

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

BJÖRN BORG, 1970-tal, reklam för Kellogs Corn Flakes, pappfigur, ca 118x100 cm

Smärre skador

485566

2017-11-21