Johan Fredrik Isberg Hornsgatan

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Maria Förs:s gamla Fattighus vid Hornsgatan" monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

Inramad

485570

2017-10-06