Johan Fredrik Isberg Hornsgatan
Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Maria Förs:s gamla Fattighus vid Hornsgatan" monogramsignerad, akvarell, ca 10x15,5 cm,
Läs mer
Zustandsbeschreibung
Inramad
485570
2017-10-06