Zenith Pilot herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
ZENITH, armbandsur, Pilot, stål, ca 1950/60-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 9426781, verknr. 4883941, cal 40, läderarmband, spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
485573
2017-09-21