Johan Fredrik Isberg Riddarholmen
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Från Riddarholmen." monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,
Läs mer
Inramad
485575
2017-10-06