Fåtölj art deco stil

Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil
Fåtölj art deco stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, art deco stil, svartmålad, sits med monterad fanér, sitthöjd ca 40 cm

Färgbortfall och slitage

485576

2017-09-17