Zenith Sporto herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ZENITH, armbandsur, Sporto, stål, 1950/60-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 9672731, verknr. 5149418, cal 120, läderarmband, stålspänne (ej original), diameter 34 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
485591
2017-09-21