Zenith Sporto herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ZENITH, armbandsur, Sporto, stål, 1950/60-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boettnr. 9672731, verknr. 5149418, cal 120, läderarmband, stålspänne (ej original), diameter 34 mm

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

485591

Päivämäärä:

2017-09-21