Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
RING, 18 k guld, planslipad hematit i form av hästsko, stämplad Stockholm 1905, graverad geometrisk dekor, ringstorlek ca 17,2 mm, vikt ca 4,1 g
Lagningar
485596
2017-10-24