Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD med lådunderrede, 1800-tal, fransk kolonial stil, massiv teak, höjd 78, 188x83 cm
Lådor saknas, ben med fuktskador, åldersrelaterat slitage
485610
2017-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här