Bord fransk kolonialstil

Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil
Bord fransk kolonialstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD med lådunderrede, 1800-tal, fransk kolonial stil, massiv teak, höjd 78, 188x83 cm

Lådor saknas, ben med fuktskador, åldersrelaterat slitage

485610

2017-09-17