Skål Berndt Friberg

Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg
Skål Berndt Friberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT FRIBERG, skål, Gustavsberg, 1979, stengods, glaserat i grönt blått och turkos, signerad och daterad Friberg 1979 Gustavsbergs Studiohand, höjd ca 10, diameter 30 cm

485613

2017-09-19