Bokstöd alabaster

Bokstöd alabaster
Bokstöd alabaster
Bokstöd alabaster
Bokstöd alabaster
Bokstöd alabaster
Bokstöd alabaster

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSTÖD, 1 par, alabaster, Florens Italien 1950-tal, i form av parställda papegojor, höjd 21 cm

Slitage

485633

2017-09-17