Johan Fredrik Isberg Kornhamnstorg Gamla stan

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Kornhamnstorg No 57" - Gamla stan, monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,

Läs mer

Zustandsbeschreibung

Inramad

485657

2017-10-06