Johan Fredrik Isberg Kornhamnstorg Gamla stan
Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Kornhamnstorg No 57" - Gamla stan, monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,
Läs mer
Zustandsbeschreibung
Inramad
485657
2017-10-06