Skåp 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1800-tal, imitationsmåleri i brunt, blå lister, dekor av polykroma blommor, daterat 1845, inrett med hyllplan, höjd ca 196, 135x48 cm, nyckel saknas
Renoverat, kompletterat bakstycke, delvis originalbemålning, åldersrelaterat slitage, maskstunget, skador, nyckel saknas
485679
2017-09-18