Salvador Dalì torrnål med kolorering

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali, 136/450, torrnål med kolorering, 39x59 cm

Gulnad

485713

2017-09-22