Gallerskål med fat flintgods

Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods
Gallerskål med fat flintgods

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GALLERSKÅL med FAT, flintgods, 1800-talets slut, fatets längd 30x25, skålens höjd 9 cm

Sprickor, mindre nagg

485717

2017-09-18