Gräddkanna och sockerskål silver
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, LJUSSTAKAR, SERVETTRING, silver, 1900-tal, gräddkanna och sockerskål MGAB Uppsla 1966, ljusstakar K&EC 1968, servettring med svensk imoprtstämplar, vikt exkl. ljusstakar med fyldfot 130 g, ljusstkarnas höjd 7 cm
485727
2017-09-18