Gräddkanna och sockerskål silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, LJUSSTAKAR, SERVETTRING, silver, 1900-tal, gräddkanna och sockerskål MGAB Uppsla 1966, ljusstakar K&EC 1968, servettring med svensk imoprtstämplar, vikt exkl. ljusstakar med fyldfot 130 g, ljusstkarnas höjd 7 cm

485727

2017-09-18