Opiumvikter brons

Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons
Opiumvikter brons

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OPIUMVIKTER, 13 st., brons, Kina, 1900-tal, i form av fåglar, elefanter samt fohund, höjd ca 2-7 cm

Slitage

485744

2017-09-18