Byrå 1800-talets slut
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, med 6 lådor, lådfronter och skiva med rotfaner, beslag i mässing, märkt Carl. P Svensson, Kongl. Hof-Tapetserare Stockholm Brunkebergstorg, höjd ca 150, 55x78 cm, nyckel finns
Slitage
485765
2017-09-18