Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 49x35 cm, nyckel finns
Skiva med fläckar
485766
2017-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här