Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POTTSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd ca 76, 49x35 cm, nyckel finns

Skiva med fläckar

485766

2017-09-18