Sminkbord 1800-tal

Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal
Sminkbord 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUDREUSE, Louis XV-stil, Frankrike, valnöt, lådor i sarg, utdragbar skiva, fällbar spegel och lådor i skiva, lätt svängda ben, höjd ca 72, 76x46 cm

Slitage, sprickor

485770

2017-09-18