Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÖLGÅS, 1700-tal, Jämtland, skuren i björk, spår bemålning i järnoxidrött, höjd ca 6,5, längd 18 cm
Torrsprickor, huvudet uttorkat och nött, bruks- och åldersrelaterat slitage.
485782
2017-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här