Joan Miro

Joan Miro
Joan Miro

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Monument à Christophe Colomb et à Marcel Duchamp, signerad och numrerad Miró 57/125, färglitografi, ca 37,5x28 cm

ej examinerad ur ram

485823

2017-09-23