Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, mahogny, 1900-talets första hälft, Karl Johanstil, benavslut i mässing, med 4 iläggsskivor varav ett med sarg, höjd ca 75 cm, diameter ca 120 cm, skivorna 40-59 cm

Bruksslitage, repor

485824

2017-09-18