Matbord mahogny
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, mahogny, 1900-talets första hälft, Karl Johanstil, benavslut i mässing, med 4 iläggsskivor varav ett med sarg, höjd ca 75 cm, diameter ca 120 cm, skivorna 40-59 cm
Bruksslitage, repor
485824
2017-09-18