Nils Kreuger blandteknik

Nils Kreuger blandteknik
Nils Kreuger blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KREUGER (1858-1930), "Eksjö vid jul 08", tillskriven, osignerad, blyerts och krita, ca 9 x 16,5 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

485825

2017-09-19