Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MILITARIA- och VAPENLITTERATUR, 9 st., 1900-tal, bl.a. J Alm "Eldhandvapen del 1 och 2" och He4ribert Seitz "Svärdet ochj värjan som armévapen"
Bruksslitage
485831
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här