Militaria- och vapenlitteratur

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

MILITARIA- och VAPENLITTERATUR, 9 st., 1900-tal, bl.a. J Alm "Eldhandvapen del 1 och 2" och He4ribert Seitz "Svärdet ochj värjan som armévapen"

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

485831

2017-09-19