Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
MILITARIA- och VAPENLITTERATUR, 9 st., 1900-tal, bl.a. J Alm "Eldhandvapen del 1 och 2" och He4ribert Seitz "Svärdet ochj värjan som armévapen"
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
485831
2017-09-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner