Regina Kylberg akvarell

Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell
Regina Kylberg akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGINA KYLBERG (1842-1913): ´´Olevano´´, signerad Regina Kylberg, akvarell, ca 30x23 cm

485843

2017-09-18