Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, Frankrike, förgylld brons och marmor, höjd 29,5 cm

Bruksslitage

485847

2017-09-19