Klubbat för:
56 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Mora-sviten, sign. G.M. och daterad på baksidan -53, 73x92 cm
Proveniens: Fam Marcus.
485870
2017-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här