Gert Marcus oljemålning

Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning
Gert Marcus oljemålning

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Mora-sviten, sign. G.M. och daterad på baksidan -53, 73x92 cm

Proveniens: Fam Marcus.

485870

2017-10-05