Johan Fredrik Isberg Hornsgatan Södermalm

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Hornsgatan No 33" med cigarrfabriken Renard & Elbe, monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,

Läs mer

Inramad

485873

2017-10-05