Johan Fredrik Isberg Hornsgatan Södermalm
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Hornsgatan No 33" med cigarrfabriken Renard & Elbe, monogramsignerad, akvarell, ca 10,5x15,5 cm,
Läs mer
Inramad
485873
2017-10-05