Skål och karott nysilver

Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver
Skål och karott nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL PÅ FOT, KAROTT MED LOCK, 1900-tal, England samt Skottland, nysilver, karotten märkt Johnston Glasgow, längd ca 29-32 cm

Bruksslitage, skålen med monogram i botten

485879

2017-09-19