Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Björkar, signerad Högfeldt, akvarell, ca 31x37 cm

485893

2017-09-28