Johan Fredrik Isberg Solna

Johan Fredrik Isberg Solna
Johan Fredrik Isberg Solna

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Solna kyrka", monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm,

Läs mer

Inramad

485899

2017-10-06